صفحه اصلی
نتایج پذیرفته‌شدگان اولیه بدون آزمون کارشناسی ارشد  روزانه و شهریه پرداز اعلام شد
  • 3645 بازدید

نتایج پذیرفته‌شدگان اولیه بدون آزمون کارشناسی ارشد  روزانه و شهریه پرداز دانشگاه شهید بهشتی  در سال تحصیلی 1404-1403 اعلام شد.

براساس اعلام اداره جذب و هدایت دانشجویان استعداد درخشان دانشگاه شهید بهشتی، اسامی پذیرفته شدگان، در این پیوند در دسترس است. برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان، کد ملی را در لینک وارد نمایید. در صحیح وارد کردن کدملی دقت نمایید؛کدملی با حروف انگلیسی وارد شود.

 

شایان ذکر است:

اسامی پذیرش شدگان نهایی و ثبت نام قطعی منوط به احراز کلیه شرایط مندرج در فراخوان و پس از تأیید سازمان سنجش آموزش کشور؛ در شهریور ماه 1403 از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه شهید بهشتی به آدرس https://eduvp.sbu.ac.ir/talent اعلام خواهد شد.

پذیرفته‌‍شدگان اصلی روزانه لازم است  فرم درخواست ثبت مشخصات پذیرفته شدگان اصلی روزانه   و پذیرفته‌شدگان اصلی شهریه‌پرداز لازم است فرم درخواست ثبت مشخصات پذیرفته شدگان اصلی شهریه‌پرداز را دریافت نموده و پس از تکمیل دقیق آن تا تاریخ 1403/05/01 به آدرس ایمیل sbutalent@sbu.ac.ir  ارسال نمایند. دقت فرمایید موضوع ایمیل و عنوان فایل ارسالی  شامل رشته و نام و نام‌خانوادگی و دوره پذیرش پذیرفته شده به صورت فایل (Pdf) باشد.

دقت داشته باشید :

* تایید وصول ایمیل شما توسط اداره جذب و هدایت استعدادهای درخشان حداکثر تا ده روز بعد، ارسال خواهد شد. **در صورت عدم دریافت ایمیل وصولی، لازم است فرم مجدداً ارسال شود.**

  • پذیرفته شدگان اولیه در صورت درخواست انصراف از ادامه تحصیل در این دانشگاه؛ ضروری است نسبت به تکمیل و ارسال " فرم انصراف" مندرج در سامانه جامع آموزشی گلستان با شناسه کاربری و رمز ورود خود از هم اکنون لغایت 31/‏04/‏۱۴۰3 اقدام نمایند.
  • به استحضار می‌رساند نتایج توسط گروه‌های آموزشی مورد بررسی قرار گرفته است و چنانچه اعتراضی به نتیجه اعلامی (پذیرش/عدم پذیرش در رشته مورد تقاضا) می‌باشد؛ درخواست خود را به دانشکده/گروه آموزشی ارسال فرمائید و از همان طریق پیگیری نمائید.
  • اعلام نتایج اوّلیه هیچ‌گونه حقّی برای داوطلبان ایجاد ننموده و پذیرش نهایی منوط به تأیید سازمان سنجش آموزش کشور می‌باشد و احراز صلاحیت عمومی و انضباطی دانشجویان ضروری است.
  • متقاضیان بایستی حداکثر تا تاریخ 1403/06/31و طی ۸ نیمسال دانش آموخته گردند.
  • کنترل نهایی مدارک پذیرفته‌شدگان اولیه در شهریور ماه انجام می‌پذیرد. چنانچه در هر زمان مشخص گردد (در هر مرحله از بررسی مدارک، ثبت‌نام و یا اشتغال به تحصیل) داوطلب حائز تمامی شرایط مندرج در «آیین‌نامه پذیرش بدون آزمون در دوره کارشناسی ارشد» یا دستورالعمل اجرایی دانشگاه نبوده، موفق به اخذ پذیرش از طریق سهمیه استعدادهای درخشان نخواهد شد.
  • نحوه و زمان ثبت نام حضوری و غیرحضوری پذیرفته شدگان ورودی سال ۱۴۰3 از طریق پذیرش دانشجویان استعدادهای درخشان، پس از اعلام نتایج قطعی کنکور سراسری کارشناسی ارشد از طریق وبگاه معاونت آموزشی دانشگاه اطلاع رسانی خواهد شد و قبول شدگان ملزم هستند اخبار مربوط به ثبت نام را از طریق وبگاه فوق پیگیری و در موعد مقرر نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام فرمایند. لازم به ذکر است اطلاع رسانی از طریق وبگاه خواهد بود و معاونت آموزشی دانشگاه مسئولیتی برای اطلاع رسانی از سایر مبادی ندارد.
  • در صورت انصراف افراد اصلی و خالی شدن ظرفیت، با افراد ذخیره تماس حاصل می‌شود و هماهنگی لازم  انجام خواهد شد. (این فرآیند در دهه سوم شهریور ماه به ترتیب اولویت انجام می‌پذیرد، از صبر و شکیبایی شما سپاسگزاریم).

 

افزودن نظرات